Skautská pouť - 15.4.2023

Zase tu máme skautskou pouť a s ní spojené aktivity na Sokolském ostrově. Oficiální zahájení je v 9:30 a jelikož se známe, tak se sejdeme raději už v 9:15 u "našeho" stanu.
Na pouti bude připravena opět velká hra na stanovištích, také můžete okouknout jarmarkove stánky jednotlivých oddílů nebo navštívit skautskou čajovnu.
Samozřejmě nebude chybět ani Horké pádlo, kde letos samozřejmě obsadí lme nejhůř 2.pozici
Ukončení je v 16:30 opět na Sokolaku.
S sebou si vemte prosím peníze (50kč na hru a pak libovolně na Jarmarkový nákup), pití a větší svačinu (budeme tam půl dne)

garant: Hanka - Hana Cirhanová
tel: 733687410, e-mail: zenaprazena@gmail.com